[Search] Szukaj   [Recent Topics] Najnowsze Tematy   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Members]  Użytkownicy   [Groups] Strona główna 
Zdjęcia konkursowe.  XML
Spis Forum » Forum techniczne
Autor Wiadomości
YouPiter

[Avatar]

Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 83
Offline

Ponieważ nie chce na mój priv odpowiedzieć główny Przywódca Strony (zresztą nie tylko na tą moją prośbę), pragnę zapytać się ogólnie: jak to się stało, że w ,,nowej" wersji zagadek, nie jest wyświetlana dotychczasowa lista odpowiadających na nie ? Czy to specjalnie ? Mnie mobilizowało to, że tylu uczestników odpowiada, a ja jestem dalej w ,,przysłowiowym lesie". Jeszcze jedno - proszę o dopisanie moich 129 punktów z konta piter do mojego obecnego konta. Proszę też dać mi możliwość ,,polubić WAS" - no chyba, że notorycznie mnie to odmawiacie. To tyle, DZIĘKUJĘ
Mmaciek - Administrator

[Avatar]

Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 2944
Offline

Wiesz doskonale, że najszybszą formą komunikacji jest email. Wiadomości na forum prywatnym, nie przeglądam codziennie, więc nie jestem w stanie wszystkiego wyłapać. Zresztą napisałeś dopiero w czwartek popołudniu, więc nie minęło tak sporo czasu. Lista odpowiedzi wróci, po prostu działamy na żywym mechanizmie i czasem potrzeba czasu by wszystko przetestować. Żadnej filozofii nie trzeba dorabiać.

Co do punktów to nie ma takiej możliwości technicznej, by przenosić je z konta na konto.

Poloniae Amici polska-org.pl (dawniej dolny-slask.org.pl)
[WWW]
YouPiter

[Avatar]

Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 83
Offline

Dobrze, co mam zrobić ? Jeszcze raz wyłożyć kawę na ławę, tym razem bez tych w/w próśb nie do spełnienia ? Jeszcze jedna prośna, pamiętasz o to audio ze stanu wojennego ?
Mmaciek - Administrator

[Avatar]

Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 2944
Offline

Pamiętam, ale nie mam czasu na razie by to wgrać, ale potrzeba na to chwili.

Poloniae Amici polska-org.pl (dawniej dolny-slask.org.pl)
[WWW]
 
Spis Forum » Forum techniczne
Przejdź do: