[Search] Szukaj   [Recent Topics] Najnowsze Tematy   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Members]  Użytkownicy   [Groups] Strona główna 
Obsługa strony - problemy  XML
Spis Forum » Forum techniczne
Autor Wiadomości
fOOd


Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 42
Offline

Na podstronie "Lista ostatnio skomentowanych artykułów" nie wyświetla się mój komentarz dodany pod http://dolny-slask.org.pl/926054,foto.html. O ile mnie pamięć nie myli to nie pierwszy taki przypadek.
mietok - Administrator

[Avatar]

Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 360
Offline

Fotka pod którą dodałeś komentarz, musiała zostać usunięta ze strony i dlatego wraz z nią zniknął Twój komentarz.
fOOd


Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 42
Offline

Do odnośnika, jak rzep, doczepiła się kropka Powinno być http://dolny-slask.org.pl/926054,foto.html
moose (administrator)

[Avatar]

Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 1291
Offline

Ja widzę i pod zdjęciem i w ostatnio skomentowanych - czasem F5 rozwiązuje problem.
fOOd


Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 42
Offline

Niestety, nie dziala.
Petroniusz (admin)

[Avatar]

Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 710
Offline

Może stronę masz ustawioną na jakiś konkretny powiat (inny niż trzebnicki). Wówczas lista komentarzy zawęża się tylko do wybranego powiatu.

"Historia jest nauczycielką życia." (Cyceron)
fOOd


Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 42
Offline

Faktycznie! Kompletnie zapomniałem o takiej funkcjonalności. Swoją drogą fajnie by było, gdyby było to lepiej widoczne, np. w postaci tytułu "Lista ostatnio skomentowanych zdjęć (Powiat Wrocław)"
kris_2


Joined: 28/05/2012 17:07:46
Wiadomości: 221
Offline

Na stronie Jeleniej Góry założyłem temat: Portale, portyki i ... taki sam jaki funkcjonuje na stronie Wrocławia. Dzisiaj zauważyłem jego brak, to błąd strony czy działanie administratorów?
[Email]
maras - Administrator


Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 677
Offline

Wyjątkowo we Wrocławiu jest ten obiekt, ale zmierzam do jego ograniczenia z racji, że obecnie jest to obiekt - "worek bez dna". Jest to zaszłość. Nikt z userów nie zagląda do takiego obiektu, który ma tysiące fotografii bez uporządkowania. Wrocławski obiekt "Portale... " z czasem będzie zawierał w większości obiekty "Portale" poszczególnych obiektów (kamienic, kościołów, budynków) jak je się utworzy. W innych miejscowościach nie będziemy tworzy obiektów tego typu tylko po to, aby wrzucać luźne zdjęcia. Reasumując, najpierw podobiekt "Portal" w obiekcie, a potem ewentualnie przypisanie do "Portalu, portyki...", mówimy o Wrocławiu. W innych miastach to decydują koledzy z danego terenu. Jest jeszcze we Wrocławiu temat "Pomniki przed 1945..." i "Pomniki po 1945...". Do tych obiektów nie wrzucamy pojedynczych zdjęć, a dopisujemy całe OBIEKTY pomników. Jak nie ma obiektu, to trzeba założyć, jak nie można to wyjątkowo może być jako luźne.
kris_2


Joined: 28/05/2012 17:07:46
Wiadomości: 221
Offline

Super, dzięki za info. Sam zauważyłem, że istnieją "martwe obiekty" np. osie widokowe, itp. Wykładnie będę miał w pamięci i sięgnę po nią w razie wątpliwości
Pozdrawiam
[Email]
LukaszGrzelik

[Avatar]

Joined: 11/09/2014 17:20:43
Wiadomości: 92
Offline

pomyłka

This message was edited 1 time. Last update was at 11/04/2016 20:28:37


Gradice Zdrigoni
micko

[Avatar]

Joined: 10/02/2015 19:23:29
Wiadomości: 27
Offline

Witam. Pytanie do PT moderatoró, a chyba głównie do MMaćka. Uczestnicząc aktywnie w konkursach/zgadulach mam problem z wpisaniem odpowiedzi. Nie wchodzi po skopiowanym ID, przy wpisywaniu ręcznym wogóle nie akcpetuje ID jako ID tylko podpowiada Idzików. Przy wpisywaniu po nazwie obiektu jest lepiej bo pojawiają się podpowiedzi ALE przy dość popularnych nazwach - jak dzisiejsze pytanie Wincentego Mirosa dom nr 5 .... właściwa odpowiedź nie zmiściła się w pull down menu. Wpisać ulicy na Ś się nie da. Po wielu próbach z z kombinacją dom nr 5, Wrocław Grabiszynek WSKOCZYŁA ulica, ale błędna!
Prośby z mojej strony dwie:
1. Sprawdzić mechanizm podpowiadania po ID (to może być mój system XP, ale swego czasu działało).
2. Anulować moją błędna odpowiedź w zgadywance - numer domu włściwy, dzielnica Wrocławia też, ale nazwa ulicy NIEINTENCJONALNIE błędna
Mmaciek - Administrator

[Avatar]

Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 2944
Offline

W przypadku, kiedy zagadka nie została jeszcze rozwiązana sam możesz anulować swoją odpowiedź (lub też ją zmienić).

Natomiast co do ID nie powinno być żadnego problemu, być może kopiujesz zły numer (lub też numer wraz ze spacją, dwukropkiem lub frazą "id") - pamiętaj muszą być same cyfry.

Spróbuj raz jeszcze, jeśli wciąż będzie problem napisz mi dokładnie na mejla jakie numery kopiujesz, skąd, gdzie etc. będziemy wtedy działać dalej.

Poloniae Amici polska-org.pl (dawniej dolny-slask.org.pl)
[WWW]
micko

[Avatar]

Joined: 10/02/2015 19:23:29
Wiadomości: 27
Offline

Dzięki za szybką reakcję. Faktycznie udało się poprawić. Odpowiedź "weszła" cyframi choć....
Wiesz jak to jest - gdy chcesz pokazać fachowcowi, ze coś nie działa (działa inaczej niż kiedyś) to na złośc wszystko jest poprawne

Być może problemy wynikają z tego, że na kompi emam niesupportowany XP, ale onegdaj po wklejeniu ID skopiowanego ze strony głównej obiektu (lewy górny róg - jak tutaj http://dolny-slask.org.pl/3727224,Wroclaw,Dom_nr_7.html) to od razu pojawiała się podpowiedź. Teraz po wklejeniu "rozetka" zakręci się, ale nic nie podpowiada

Niemniej dzięi za pomoc i informację, że ID tylko cyframi bez didaskalió.
morgot


Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 25
Offline

Czy strona była testowana w ostatnim czasie pod kątem zgodności z iOS? Zauważyłem ostatnio problemy (iOS 9.3.4) z niektórymi formatowaniami. Przykładowo w momencie wejścia na stronę obiektu w miejscu pustych ramek na zdjęcia wyświetla się biały obrazek z napisem "brak zdjęcia", dodatkowo pasek z datami wykonania zdjęć nie jest w kolorze strony tylko na biało i dodatkowo jakby przekreślony. Błędy te są mało szkodliwe, natomiast psują estetykę
Mmaciek - Administrator

[Avatar]

Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 2944
Offline

Niestety, ale w ostatnim czasie nie przeprowadzaliśmy takich testów. Dzięki za wpis, teraz wiemy o problemie i być może (choć nie obiecuje) uda się jakoś temu zaradzić. Co ciekawe iOS nie jest zbyt popularny wśród hydralowców. Ledwie 4% internautów wchodzących na serwis korzysta z tego środowiska.

This message was edited 1 time. Last update was at 25/08/2016 14:49:09


Poloniae Amici polska-org.pl (dawniej dolny-slask.org.pl)
[WWW]
solshine


Joined: 02/09/2016 23:41:30
Wiadomości: 1
Offline

Mam problem następujący: kiedyś opcja "porównania" autentycznie pozwalała na płynne przejście między zdjęciami, obecnie zas wyskakuje mi menu dodania zdjęcia do porównania, lecz nawet po wpisaniu ID tegoż zdjęcia dostaję komunikat o braku uprawnień.

This message was edited 1 time. Last update was at 02/09/2016 23:51:41

13smok


Joined: 02/11/2014 16:31:40
Wiadomości: 9
Offline

Witam,
Jakie trzeba spełnić warunki by móc dodawać znaczniki na mapie?
LukaszGrzelik

[Avatar]

Joined: 11/09/2014 17:20:43
Wiadomości: 92
Offline

Aby nie spamować proponuję wątek z tego postu http://dolny-slask.org.pl/6578959,foto.html rozwinąć w tym miejscu.
żmija - Administrator | 2017-04-07 17:20:17
Przyznaję zacny to obiekt do fotografowania, ale myślę, że już wystarczająco jest udokumentowany na naszej stronie...
Pomimo, że to moje zdjęcie zgadzam się ze Żmiją. Proponuję zrobić przegląd całego Strzegomia w celu pousuwania duplikatów i zdjęć wątpliwej jakości. Ponadto warto sprawdzić opisy obiektów, znaczniki etc.

Gradice Zdrigoni
żmija - Administrator

[Avatar]

Joined: 19/05/2012 23:23:03
Wiadomości: 54
Offline

Łukasz, przypominam Ci, że jesteś Administratorem Regionalnym, wiec porządkuj. Proszę Cie jedynie o rozwagę w usuwaniu zdjęć ,,wątpliwej jakości".
 
Spis Forum » Forum techniczne
Przejdź do: